Tag Archives: Boşanma Davası Açmak Istiyorum

temyiz

Bir mahkemeniz olduğunu biliyorsunuz ama acaba hangi gündü? İşte bu sorunun cevabını adliyeye gitmeden zamanınızı kaybetmeden en kolay yol ile 11870 in sunduğu kaliteli hizmet ile yani mahkeme tarihi öğrenme uygulaması ile öğrenebileceksiniz. Mahkeme tarihi sorgulama ile zamanınız size kalacaktır.

Uzayıp giden bir boşanma davanız olduğunu düşünün ne kadar sıkıcı de mi? Sizde artık bu davadan sıkıldınız ve adliyeye git gel bıktınız. Artık bilgiyi ayağınıza istiyorsunuz. Boşanma davası sorgulama hizmeti ile size istediğiniz bilgiyi en doğru şekilde en hızlı yolla ayağınıza getirmektedir.11870 sayesinde uzun süren yorucu koşuşturmalar yok olacaktır.

hakkımda açılmış dava var mı2

Hakkım da icra var mı merak ediyor olabilirsiniz. Tek ve gerçek cevabı öğrenmek için tek yapmanız gereken kurumsal firmamız 11870’i aramak. Firmamız size en güncel ve gerçek bilgileri vermektedir. Bilgileriniz bizim için bir sır olarak kalmaktadır. Siz de stres yapmadan en doğru ve gerçek bilgilere ulaşabilirsiniz ve bu hizmet sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.

Mahkeme durumların da dosya numarası gerçekten çok önemlidir. Kurumsal firmamız 11870 bu durumda da size en doğru bilgiyi vermektedir. Dosya no dava sorgulama servisimiz sayesinde siz de dosya numaranızı en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz yer ve zamanda 11870’i aramak.

336x280

11870 sağladığını hizmetlerle adeta sınır tanımamaktadır. Eğer bir mahkemeniniz var ve sonuçlanmış ise siz de bu sonucu öğrenmek için uzun prosedürlere uymanız ve ya adliyeye gitmeniz gerekmiyor çünkü mahkeme sonucu sorma uygulaması ile 11870 size bu hizmeti ayaklarınıza kadar getirmektedir.

Süren bir icra davanız var ise bu dava hakkında bilgi almak istiyorsanız çok kolay bir yol var. İcra sorgulama uygulaması 11870 in size sunduğu mükemmel bir hizmettir. Eğer hakkınızda bir icra olup olmadığını merak ediyorsanız yine bunun için telefondan 1-2 tuşa basarak hakkımda icra var mı uygulaması ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz.  İşte bu yüzden size sunulan bu hizmet hayatınızı büyük ölçülerde kolaylaştıracaktır.

DAVA SORGULA

Kişiler hayatlarında ufak tefek işleri artık düşünmek zorunda değiller. Sizin için bu işleri düşünen biri olsun tabi ki istersiniz. Artık böyle ufak şeyleri kafanızda tutmak zorunda değilsiniz.11870 in sunduğu mükemmel hizmetlerle tanışın. Mahkeme tarihi öğrenme uygulamasıyla artık bir telefon kadar yakın olan bu hizmet sayesinde hiçbir sorunuz cevapsız kalmayacak.

Boşanma davası sorgulama hizmetiyle davanızı en yakın şekilde takip edebilirsiniz. Sıkıcı ve bıkkınlık getiren bu davaları sizin yerine takip eden biri olsa ne güzel olurdu. Evet, artık var. Dava sorgulama ile artık sizde evinizde oturduğunuz yerden davanız hakkında bütün bilgilere umabilirsiniz böylece takibinizi yapabilir en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin için hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamayı size 11870 sağlamaktadır.

336x280

Bir dosyanın karar türünü 11870 ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Dosya numarasını uzman ekibizmize vererk mahkeme sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri   oturduğunuz yerden adliyelerde koşuşturmaya gerek kalmadan hakkınızdaki dosyalarındaki gelişmelerden en kısa zamanda haberdar olabilirsiniz

Siz de 11870 uyap dosya sorgulama ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenin gerekirse mahkemeya yazılı ifdenizi yollayarak mağduriyet yaşamayın dosya sorgu ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenin gerekirse mahkemeya yazılı ifdenizi yollayarak mağduriyet yaşamayın

DAVA SORGULADava sorgulamalarınızda sizlerle birlikte olan 11870 hattı ile sizde pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.Yargıda olan davalarınızn süreç ve sonuç takibi için beklemeden hemen 11870’i arayın.Ben adliye koridorunda zaman geçirmek istemiyorum diyorsanız o halde ilk işiniz bulunduğunuz yerden hemen bizleri aramak olacaktır.

11870 uyap (ulusal yargı ağı) ile birlikte hareket ederek dosya sorgulamalarınızda güvenirliği ön plana alıyor ve sizlere uyap ile birlikte rehberlik ediyor. Sorularınıza birlikte yanıt bulacağınız 11870 t.c ile dava sorgulama hizmeti ile gelin sizde anında merak ettiklerinizi öğrenin. Türkiye’nin neresinde olursanız olun  bu hizmetten faydalanın.

336x280Adliyeye gitmeden tarafı olduğunuz  bir dava dosyasının durumu hakkında merak ettiklerinizi 11870  dava sorgulama servisi ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Adalet Bakanlığının interaktif projesi olan UYAP (ulusal yargı ağı projesi) ile birlikte hareket eden 11870 ‘i arayarak dava sorgulama işlemlerinizi evinizden yapabilirsiniz.

Türkiye genelinde hakkınız da açılmış bir icra takibinin olup olmadığını 11870’i arayarak, icra sorgulama tc kimlik no ile dosya sorgulama ile UYAP kapsamında adli birimlerinde görülmekte olan icra takip dava dosyalarının Taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.