Tag Archives: Boşanma Davası Açmak Istiyorum

davasorgulama-300

Tarafı olduğunu davaların sorgulamasını yapmak istediğinizde ilk işiniz 11870 servislerini aramak olmalıdır.Üstün hizmet kalitesine sahip bu servis ile sadece bir kaç dakika içinde nerede olursanız olun merak ettiğiniz dava bilgilerini dosya numaranız sayesinde öğrenebilirsiniz.

Bu servisler ile birlikte adliye dosya sorgulama yapabilirsiniz. Önceden size bu işlemlerin telefon aracılığı ile yapıldığını söyleseler gerçekten de inanmazdınız.

Adliye dosya sorgulama işlemlerinizi de artık bu şekilde yapabilirsiniz. Telefon ile arayabilirsiniz ve de buradan tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken servislerimizi aramak olacaktır.

davasorgulama-300

Dosya sorgulama servis  hattını  arayarak ”dava sorgulama” yapmak için Adliye ve davanın görüldüğü Mahkeme bilgilerine ait ”dosya  sorgulama” yapabilir. Taraf olduğunuz bir dosyada duruşma tarihini oturduğunuz yerden öğrenebilirsiniz.

11870 numara sorgulama hattını  arayarak kimlik bilgileri doğrulama yaptıktan sonra sulh ceza mahkemesi dosya sorgulama  dosyaların durumu  ile ilgili Taraf olduğunuz  bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin pek çok yerinden sizlere yardım eden 11870 mahkeme sorgulama servis hizmetiyle sizde adli süreçlerinizi periyodik olarak takip edebilirsiniz.

 

250XX250 (1)

Türkiye genelinde hakkımda açılmış bir dava veya icra takibi var mı diye sormadan anında 11870‘den buna ait bilgileri  hemen öğrenebilirsiniz.

Mahkeme bilgilerini kullanarak var olan dosyanızın numarası ile mahkeme kararı sorgulama yapabilir, taraf olduğunuz bir dosyanın karar türünü öğrenebilirsiniz.

Dosya numarasını alanında uzman ekibimize doğru şekilde vererek mahkeme sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir, dava süreç ve takiplerini kolayca yapabilirsiniz.

Hakkınızdaki bilgileri   oturduğunuz yerden adliyelerde koşuşturmaya gerek kalmadan 11870′i arayarak öğrenebilirsiniz.

hakkımda açılmış dava var mı2

 Mahkeme tarihi sorgulama servisimiz ile birlikte 11870 kurumsal firması olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Üstelik de servislerimize ulaşabilmek gerçekten de çok kolaydır. Sizin tek yapmanız gereken şey telefon ile servislerimizi aramak ve de en hızlı yoldan servislerimizden yararlanmak, olacaktır.

 

Siz de hemen servislerimizi arayarak aile mahkemesi dosya sorgulama ve de bunun yanı sıra askeri mahkeme dosya sorgulama hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Hattınız ne olursa olsun fark etmeden hemen arayabilir ve de en hızlı yoldan sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. 11870 firmamızı hemen arayarak sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Operatör fark etmeden bu işlemlerinizi en hızlı yoldan yapabilirsiniz.

 

250XX250 (1)

Dava sorgulama servis hizmeti ile artık oturduğunuz yerden kısa süre içinde pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.Adli konularda her daim yanınızda olan 11870 ile gelin sizde kısa sürede tüm merak ettiklerinizi öğrenin.

Adliye koridorlarında günü bitirmeye internet üzerinde uzunca beklemeye son veren bu telefon servisi ile sizde kesintisiz bir biçimde merak ettiğiniz tarafı olduğunuz davalarınızın takibi yapabileceksiniz.

11870 ile ister icra sorgula ister boşanma davasının sonucunu öğren. Yada mahkeme gününüz hakkında bilgi al. Tüm bu bilgileri tek seferde dakikalar içinde öğrenebileceğiniz 11870 dava sorgulama hattına arama yapmakta gecikmeyin.

DAVA SORGULA

UYAP kapsamında icra takip dava dosyalarınızı çok daha kısa yoldan öğrenebilecek gerekli tüm bilgileri alabileceksiniz.Nasıl mı? 11870 dava sorgulama servis hattıyla..

Taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri sizlere dava dosya numaranızı vermeniz dahilinde en kısa yoldan aktaran hizmet hattı 11870 ile artık aklınızda hiç bir soru işareti kalmayacak…

‘’11870’’ arayarak ”dava sorgulama” yapmak için Adliye ve davanın görüldüğü Mahkeme bilgilerine ait ”dosya  sorgulama” yapabilir, 7 gün 24 saat boyunca bizden sınırsız hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun arayın 11870′i sorun,cevaplasın!

mahkeme tarihim ne zaman

İşlerinizin yoğunluğundan dolayı açtığınız davanın süreçlerini takip etmekte zorlanıyor musunuz? O halde hemen 11870 uygulamasının sizlere sunmuş olduğu kolaylıklardan faydalanın.Evinizden iş yerinizden bizleri arayın ve kısa bir süre içinde zaman kaybı yaşamadan dava sonuçlarını öğrenin.

11870 dava dosyası sorgulama hattını Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz saatte arayarak işlerinizi halledebilirsiniz.

Sizinde farklı sebeplerden de olsa başınıza böyle bir iş geldiyse 11870 telefonla kısa yoldan dava dosya  sorgulama servisini aramanızı tavsiye ederim. Bu hizmet gerçekten bizlere büyük kolaylık sağlıyor