Tag Archives: Boşanma Davası Açmak Istiyorum

DAVA SORGULA

Kişiler hayatlarında ufak tefek işleri artık düşünmek zorunda değiller. Sizin için bu işleri düşünen biri olsun tabi ki istersiniz. Artık böyle ufak şeyleri kafanızda tutmak zorunda değilsiniz.11870 in sunduğu mükemmel hizmetlerle tanışın. Mahkeme tarihi öğrenme uygulamasıyla artık bir telefon kadar yakın olan bu hizmet sayesinde hiçbir sorunuz cevapsız kalmayacak.

Boşanma davası sorgulama hizmetiyle davanızı en yakın şekilde takip edebilirsiniz. Sıkıcı ve bıkkınlık getiren bu davaları sizin yerine takip eden biri olsa ne güzel olurdu. Evet, artık var. Dava sorgulama ile artık sizde evinizde oturduğunuz yerden davanız hakkında bütün bilgilere umabilirsiniz böylece takibinizi yapabilir en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizin için hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamayı size 11870 sağlamaktadır.

336x280

Bir dosyanın karar türünü 11870 ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Dosya numarasını uzman ekibizmize vererk mahkeme sorgulama yolu ile Taraf olduğum bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri   oturduğunuz yerden adliyelerde koşuşturmaya gerek kalmadan hakkınızdaki dosyalarındaki gelişmelerden en kısa zamanda haberdar olabilirsiniz

Siz de 11870 uyap dosya sorgulama ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenin gerekirse mahkemeya yazılı ifdenizi yollayarak mağduriyet yaşamayın dosya sorgu ile Taraf olduğum bir dosyanın karar türünü öğrenin gerekirse mahkemeya yazılı ifdenizi yollayarak mağduriyet yaşamayın

DAVA SORGULADava sorgulamalarınızda sizlerle birlikte olan 11870 hattı ile sizde pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.Yargıda olan davalarınızn süreç ve sonuç takibi için beklemeden hemen 11870’i arayın.Ben adliye koridorunda zaman geçirmek istemiyorum diyorsanız o halde ilk işiniz bulunduğunuz yerden hemen bizleri aramak olacaktır.

11870 uyap (ulusal yargı ağı) ile birlikte hareket ederek dosya sorgulamalarınızda güvenirliği ön plana alıyor ve sizlere uyap ile birlikte rehberlik ediyor. Sorularınıza birlikte yanıt bulacağınız 11870 t.c ile dava sorgulama hizmeti ile gelin sizde anında merak ettiklerinizi öğrenin. Türkiye’nin neresinde olursanız olun  bu hizmetten faydalanın.

336x280Adliyeye gitmeden tarafı olduğunuz  bir dava dosyasının durumu hakkında merak ettiklerinizi 11870  dava sorgulama servisi ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Adalet Bakanlığının interaktif projesi olan UYAP (ulusal yargı ağı projesi) ile birlikte hareket eden 11870 ‘i arayarak dava sorgulama işlemlerinizi evinizden yapabilirsiniz.

Türkiye genelinde hakkınız da açılmış bir icra takibinin olup olmadığını 11870’i arayarak, icra sorgulama tc kimlik no ile dosya sorgulama ile UYAP kapsamında adli birimlerinde görülmekte olan icra takip dava dosyalarının Taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.

dava dosyası sorgulamaDava sorgulama servisi 11870 ile merak ettiğiniz tüm konuları evinizden tek telefon ile öğrenin…

11870 Dava Sorgulama  hattı Adli süreçlerinizle ilgili size şu konularda yardımcı olur ;  davanız var mı varsa tarihi, saati,mahkeme yeri hakkında bilgi edinmeniz çok kolay.

Mahkeme sorgulamalarınız için cep telefonunuzdan ya da sabit hatlarınızdan 11870 numaralı çağrı merkezini aradığınızda size ait dava dosyaları ve icra takipleri hakkında ,her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.Türkiye’nin her noktasına hizmet sunan bu hatlaartık oturduğunuz yerden işlem yaparak bilgi almanın kolaylığını yaşayın.

mahkeme

Boşanma ve icra sorgulama hattı 11870 ile merak ettikleriniz telefonun diğer ucunda…

Türk Telekom, Avea, Vodafone veya Turkcelle ait tüm operatörlerden bizleri arayabilir günün her saati dava bilgilendirmesine sahip olabilirsiniz. 11870 hizmette kalite ve güvenle sizlerle olmaya devam ediyor.

Can sıkıcı icra ve boşanma davaları  için adliye koridorlarında ter dökmenize gerek yok gelin hemen 11870 servis hattına aramada bulunun ve kısa sürede oturduğunuz yerden stres altına girmeden dava süreç ve sonuçlarını öğrenin.Sizlere büyük bir kolaylık sağlayan bu hizmet ile artık dilediğiniz bilgiyi almakta özgürsünüz.

DAVA SORGULA11870  dava sorgulama ile adli işlemlerinizin son durumlarını öğrenebilirsiniz. Adalet Bakanlığının interaktif projesi olan UYAP (ulusal yargı ağı projesi) ile iş birliği içinde olan  11870 ‘i arayarak dava sorgulama imkânına sahip olabilirsiniz.

Dava dosya numaranızla 11870’i arayın ve güvenlik doğrulamasından geçerek tarafı olduğunuz boşanma davası yada icra davası hangisi olursa olsun anında bilgisini alın.

Türkiye genelinde hakkınız da açılmış bir icra takibinin olup olmadığını 11870’i arayarak, icra sorgulama tc kimlik no ile dosya sorgulama ile UYAP kapsamında adli birimlerinde görülmekte olan icra takip dava dosyalarının Taraf olduğunuz bir dosyanın durumu hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz.