Dava ve mahkeme ile ilgili sorgulamalarınızı yapabilmenizi sağlayan 11870 UYAP servisi  artık vakit kaybetmeden sıra beklemeden yargı süreciyle ilgili her türlü konuda sizi bilgilendiriyor.

Mahkeme tarihini unuttunuz ya da hatırlamıyorsunuz kaygılarınızı bir kenara bırakın, 11870’i arayın adınıza açılmış bir dava var mı,varsa tarihi, nerede olduğunu bizden öğrenin. 11870 UYAP hizmetlerinden faydalanmak isteyen kullanıcalar uzmanımız tarafından kimlik doğrulama amacıyla istenen bilgileri eksiksiz ve yanıltıcı olmayacak şekilde belirtmesi gerekiyor.

Kimlik doğrulamasından geçen kullanıcılara yargısal bilgiler verilebilir.Dosyanın tarafı olmayan veya güvenlik doğrulamasından geçemeyen kişilere her hangi bir bilgi verilemez.  Dosya durumum nedir ,Dosyamdaki son işlem nedir veya İcra dosyamda ne kadar ödeyeceğim belli mi diye düşünüyorsunuz artık bu düşüncelerden uzaklaşın. Rahat bir nefes alıp 11870 Dava Dosya Sorgulama servisini arayın.

118 70’i tüm gsm hatlarından, sabit hatlardan arayabilir günün her saati Dava dosyanız ve diğer yargı hizmetleriniz için bizimle görüşebilirsiniz , adliye de koşuşturmanıza ya da bir avukata danışmanıza gerek kalmadan.

Bir Cevap Yazın

Post Navigation